Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy a gépemen két windows van, az egyik a windows 10 Professional a másik a win7 pro. A win 10 a C-meghajtón van, a win7 pedig az E-meghajtón. A kérdésem hogy a windows 7-et hogy tudom eltávolítani a gépről formázáson kívül?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bebootolsz c-re, majd simán töröld a windows mappát az E-n és az egyéb rendszermappákat, ami nem kell. Értelemszerűen. Pl. a program filest nézd át, mert hátha telepítettél oda is a win10-zel játékot vagy alkalmazást, nem csak c-re. Az msconfigból meg szedd ki a win7 indítását

Én így csináltam anno, de lehet, h van kulturáltabb módszer is

2018. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál a kérdésemre, már el olvastam az nap, csak nem sikerült így nekem meg oldanom :) De azért köszönöm szépen. Igazából a windows mappát nem sikerül sehogy sem le törölnöm.
2018. febr. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!