Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elbírná ezeket az elvárásokat...

Elbírná ezeket az elvárásokat ez a gamer laptop?

Figyelt kérdés

Adatok: (Lenovo Legion Y720)

Processzor: Intel Core i7-7700HQ (4 mag, 3,8 GHz, 6 MB cache)

Kijelző: 1920 x 1080 (FHD)

Memória: 8 GB RAM (DDR4, 2400 MHz)

Merevlemez: 1000 GB (SATA, 5400 RPM)

Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB GDDR5)


Elvárások: (játékok):

Wargaming összes játéka

Minecraft (Shaders-el)

DCS World 2.5

Forza (majdnem az összes kiadás)

PUBG

ETS2

Bettlefield 1

GTA 5

Unturned


Mindezen játékok futtatása ultra grafikai beállításon (vagy minimum magas beállításon)


Elvárások: (valamely fent említett játék futtatása közben)

Videófelvétel valamint élő adás (Open Broadcaster Software programmal)

Valamint még egy külön FullHD képernyő csatlakoztatása (élő adás lebonyolítására, egyébként csak a laptop képernyőjét fogom használni játékra)

(Lehet hogy a 8GB RAM-ot bővítem +8GB -tal)


2018. ápr. 3. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Továbbra sem győzöm hangsúlyozni, hogy laptopot nem veszünk ilyen célokra. Ezek a gépek maximum arra jók, ha épp elutazol valahová, de azért ott is szeretnél játszogtani kicsit.

2018. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak laptop felel meg, de a cikkből nézve valószínűleg elbírná ezeket.
2018. ápr. 3. 18:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy az egyik barátomnak is hasonló konfigurációja van néhány változással:

GTX 950M (4GB VRAM)

1db FHD +2 db HD monitor csatlakoztatva

i7-4720HQ (4 mag)


És a fent említett játékokat videózás közben magas/közép grafikán viszi, tehát gondolom mivel ez a laptop még erősebb, ezért ezek az elvárások, még elérhetőek.

2018. ápr. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!