Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudom a Youtube-ot csatlakoztatni a TV-hez?

Van egy LG 80 cm 32LH510B tv-m és nem tudom h csatlakoztassam a youtube-hoz. Kerestem a beálitásokban de nem írta sehol a wifit. Ehhez külön vegyek vlamit vagy mi? Köszi ha válaszoltok

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, LG, 32LH510B, videó

ápr. 13. 19:46  Privát üzenet  

A válasz
Sehogy. Eze max. Hdmi kabellel belekotott szamitogepen keresztul tudsz youtubet nezni. Vagy veszel egy ugynevezett "tv okosito"-t.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 13. 20:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék venni egy bluetooth-os fejhallgatót de nem tudom hogy kell csatlakoztatni a gépemre tudtok ebben segiteni?
Miilyen mikrofon szügsééges ahoz, hogy tv-re csatlakoztatni tudjam? Youtube hallgatása közeben?
Ma vettem egy LG Smart TV-t és ugye wifis hozza is tudtam csatlakoztatni csak egy gond van hogy nem talalom a böngészőt sehol sem, de a youtube megvan es mukodik is. Hogyan talalom meg a bongeszot?
Hogy lehetne mikrofont csatlakoztatni egy samsung led smart tévéhez? A youtube-ról szoktunk karaokezni barátokkal jó volna ehhez ha mikrofonba énekelhetnénk hogy igazán szóljon a buli!
A laptophoz szeretnék csatlakoztatni egy mikrofont usb- keresztül lehetséges ilyen mikrofon? Van olyan progi amivel felvehető akár youtube-rol karaoke zene mikrfonon keresztüli...
Miért nem tudok létrehozni AdSense fiókot és csatlakoztatni a YouTube csatornámhoz?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!