Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Shapphire R7 260X videkártyám...

Shapphire R7 260X videkártyám van de tisztitás, portalanitás után nem pörög a ventije, mi lehet a gond ilyenkor?

Figyelt kérdés

A videokártyámat tegnap este tisztitotam mivel már ellég poros voltv, szétszedtem hogy jó alaposan pirtalanitsam ami igen vastagon ált a porcrajta meg a műanyag forgo ventijén is.

A 4 pines tűből kiszedtem a forgi ventinek a káveljét hogy letugyam venni a videokártya fedelét de a lényeg jo alapos tisztitás után mindent ugy raktam vissza ahogy lennie kell , visszaraktam a pci express slotba a kártyát de ahogy bekapcsoltam a gépet nem pörögtek a ventik.

Van egy kűlőn programon is shappire trixx tuningooló amivel tudom szavályozni a venti hány százalékoson pörögjön , pl ha 100% ra akkarom állitani nem ragál a hűtés se a amd driverben sem megy a venti szabályzó.

Ecceer már volt olyan hogy takaritottam a kártyát akkor is utána ezt játszota el nenvpörgőt a venti de pár nap után gondolt egyet és ment ez kb 2honapja volt mikor előzőleg takarítottam a kártyát.

Igaz mikor kihuztam a mini 4 pines tűből a venti kábelét olyan az a fehér micsoda is lejöb a 4 tűből de visszalehet rakni , esetleg érintkezési hiba lehet hogy ne bpörörög a venti ? Amugy nincsen semmu eltörve vagy elgajlitva se a kábelsem.

A videokártyám tápcsarlakozoval megy amugy ami 4 pines.

A tápomat is takaritottam azt is tisztitás után visszaraktam ahogy volt , akinek van ötlette azt megkösszöbém de ki tugya lehet pár nap mulva majd be indul a venti ahogy a multkor.


2018. ápr. 17. 13:27
 1/3 kisplevi válasza:
vissza lett kötve a ventillátor vezetéke?
2019. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs bekapcsolva a driverben az a funkcio, hogy csak egy bizonyos hofoktol kapcsolja be a ventiket?
2019. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso, jol elbolonditottal engem is. Ez meg 2018-as poszt...
2019. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!