Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissen telepített Windows...

Frissen telepített Windows 7-re hogyan tegyem fel a Drivereket?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem egy laptopra a Windows 7-et, de az a problémám, hogy sehogy nem tudom feltelepíteni a drivereket. USB-re letöltöttem minden drivert, de egyik portban sem ismer fel semmi usb-t (gondolom ehhez is driver kéne neki).

Ilyenkor mi a teendő? Hogyan tudnám feltelepíteni a drivereket?



2018. ápr. 22. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Usb van. Akkor nem latna az egeret/billentyut sem. Alapbol van usb driver a windowsban.
2018. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Több módszer van. A legegyszerűbb szerintem hogy Linux Live USB -t csinálsz arról boot -olsz az garantáltan felismeri, az USB portokat és a vinyót. És felmásolhatod a driver telepítőket.

Vagy ha pl van optikai meghajtó a laptopban, egy üres lemezre is felírhatod egy másik géppel.

Vagy ha már semmi sem jó, ki is lehet szerelni a vinyót belőle, és azt asztali gépre kötve, felmásolni rá.


Egyébként meg fura hogy nem látja az USB -t, az ilyen ritka. Az USB 2.0 portoknak működni kéne. Kivéve ha a laptop nem is támogatja a Windows 7 -et hivatalosan, mert az újabbakat már nem nagyon lehet összehozni a Windows 7 -el.

2018. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan új laptop, Windows 8.1-el volt gyárilag, de vannak hozzá hivatalos Windows 7 driverek is.

A rendszer gond nélkül feltelepült rá, be is indul, csak ugye nincs wifi sem, a videokártyát sem ismeri fel.

2018. ápr. 22. 19:51
 4/5 Robivosi ***** válasza:
Mivel nem kezeli az usb-ket, csak annyit tudsz tenni, hogy egy másik gépen letöltöd a win7 driver-eit és kiírod lemezre (bár nem tudom, hogy a laptopodban van e optikai meghajtó), és arról feltelepíted.
2018. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az usb nek működnie kellene driverektől függetlenül. Ott valami fura a windows-al. Vagy esetleg nem tiltottál le valamit bios ban?
2018. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!