Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi számítógépről egy usb...

Régi számítógépről egy usb kábellel át lehet-e egyszerűen másolni fotókat, dokumentumokat, filmeket az új gépre?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás érdekel.
2018. máj. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

meg tudod oldani hogy mind a kettőn egyszerre van net??

ha igen akkor egy hálózatba vannak

a régiről át húzod az újra egy nyilvános mappába

2018. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ,akkor a crossover ethernet kábellel kösd össze

[link]


Amúgy pendrive-al is próbálkozhatsz,de ha xp-s a régik gép,akkor valószínű nem jön össze.

2018. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pen drive, külső HDD, hálózati megosztás, ahogy előttem is írták. Emellett ha rendelkezel megfelelő feltöltési sebességgel, én még Google Drive-ot, vagy Onedrive-ot javasolnék. Viszont ami szerintem 2018-ban a legkézenfekvőbb, usb kábelen telefonra fel, majd új gépre le.
2018. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

"Viszont ami szerintem 2018-ban a legkézenfekvőbb, usb kábelen telefonra fel, majd új gépre le."


Lenne, ha nem írta volna hogy a gép régi, márpedig egy XP-s gépnél nem olyan egyszerű hogy rádugom a telót oszt jóvan.


Mivel a filmek miatt sok cuccról van szó, pendrive kilőve. Marad az ethernet kábel, mint legegyszerűbb és leggyorsabb...

2018. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!