Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A sims 3 nem tud betölteni...

A sims 3 nem tud betölteni néhány tárgyat és pár ember is torz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy nem tud betölteni néhány tárgyat ezért hasonlóval cseréli ki. Néhány emberem is torz. Megszületett egy baba, de a baba helyett egy bot jelent meg. Már többször is próbálkoztam a resetsimmel, de nem segített.
2018. máj. 7. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kalóz verzió?
2018. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hibás egyedi tartalmakkal lesz ott a gond valószínűleg. Olyan esetekben szokott előfordulni a nem betölthető tárgy, hogyha pl. telepítettél egyedi bútorokat, ezeket leraktad egy házban, és elmentetted a játékot, azonban az egyedi tartalmat törölted, majd ugyanezt a mentést betöltötted - értelemszerűen a nemlétező konyhapult-objektumot nem fogja tudni megtalálni a játék.


A sim-modellek torzulása szintén gyakori a hibás egyedi tartalmak, modok esetén.


Ellenőrizd, hogy nincsenek-e hibás, vagy a játék verziójával nem kompatibilis egyedi tartalmak a játékodban. (Sims3 mod conflict detector pl. egy elég hasznos kis program, de csodát ez sem tesz: [link] ) Legjobb, ha manuálisan szűröd ki a hibás tartalmakat, ha a program nem segít - azaz egyesével, vagy legalább kisebb telepített mennyiséggel próbálod futtatni a játékot (én mindig felezgettem a telepített egyedi tartalom fájlokat, amíg meg nem találtam a hibásat).

2018. máj. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!