Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! ;) Ki volna oly kedves,...

Üdv! ;) Ki volna oly kedves, hogy segítene nekem lefordítani a Quantum Conundrum nevű játékot magyar nyelvre? :D

Figyelt kérdés

(A szövegeket tartalmazó fájlok megvannak... :D csak egyedül hosszadalmas lenne lefordítani ;) xDDD szerintem egy nagyon klassz logikai- sci-fi játék... megvan benne a kellő "szarkazmus", mint a Portal 2-ben pl. ;) )


Aki szeret fordítgatni és van sok szabadideje, kérem írjon! ;) ( a projekt persze non-profit jellegű) :D Köszii :D



2018. máj. 10. 15:25
 1/4 Derwer ***** válasza:

Szerintem inkább itt keresgélj...

[link]

2018. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg sikerült elkezdeni a játékot lefordítani? Nekem sokszor ezen múlik, hogy megveszek- e egy játékot vagy sem, hogy van- e magyarítás hozzá... :/ :)
2019. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült. :D


De még nincs teljesen készen. De a jövő hétre befejezhetem, ha gondolod... és ha adsz egy email címet, el is küldöm. :)


Piszok jó játék egyébként. ;)

2019. márc. 22. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, néztem róla egy-két videót és nagyon tetszik. Ha átküldenéd nagyon megköszönném! :) Most egyébként pont akciós a Steam- en, 0,98 euróért meg lehet venni.


Írok neked privát üzenetben!

2019. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!