Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Gyakorikérdések Számítástech...

A Gyakorikérdések Számítástechnika rovatába írók közül mennyien lehetnek informatikai szakemberek?

Figyelt kérdés
Értek ezalatt programozót, szoftverfejlesztőt, az egyetemen IK-n tanulót, tehát mindenkit, aki nem hobbi szinten űzi. Sokan lehetnek?

2018. máj. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem ez a szakmája, hanem a hobbija ez, annak is lehet akkora tudása, hogy jó válaszokat adjon.
2018. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azért kérdeztem, csupán kíváncsi vagyok.
2018. máj. 12. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted ki tudja erre a választ? egy névtelen oldalon??? Gon-dol-kodj.


Mindenki csak magáról tudja hogy mi, sőt néha még magáról sem :)

2018. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell "molekuláris" szinten érteni ehhez, hisz szabvány szabvány hátán mindenhol. Képben kell lenni, ennyi az egész. Bár ha engem kérdezel Magyarországon sokan nincsenek képben (nooffense), sajnos ez az igazság. Azért a sajnos, mert előbb-utóbb mindenki eljut oda, hogy be kell szereznie egy PC-t és olyankor a pénze bánhatja, ha nincs képben. Egyébként én tervezem tovább tanulni mérnök-infón, vagy programtervezőin, de ez még a jövő zenéje. Közbejött ez-az, szokásos.
2018. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

A főoldalon 1.154.382 regisztrált tagot írnak, de a Számítástechnika toplistában (ez az egyetlen "nyilvános" statisztika) jóval kevesebb pozitív visszajelzést szerző ember szerepel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__toplista


Szerintem a listán lévő emberek közül a többség saját (nem-szakmai) tapasztalat alapján ad tanácsot, - a hozzászólás tartalma (alapossága) azonban tükrözheti a szakmai hozzáértést.


Egyébként személy szerint csak lelkes amatőr vagyok, - középiskola óta szerelgetem-javítgatom főleg a saját, időnként rokonok, ritkán ismerősök gépeit.

2018. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Webfejlesztokent dolgozok, 2003-ban raktam ossze az elso gepem.
2018. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én szakembör vagyok :D vagy mégsem, talán csak hazudok ;)


néha azért akadnak olyan válaszok,amelyeket hasznosnak érzek

2018. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!