Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konzol vagy laptop/gép?

Konzol vagy laptop/gép?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeptemberben új iskola, és mivel informatikai szakra vettek fel (Középiskola) ezért kellene egy valami amin tudnék majd az ottani barátaimmal játszani, igen igen az iskola tanulásra van, de nem is iskolai időbe gondoltam, hanem pl.: szünetek, nyári szünet.

A mostani gépemmel kizárt dolog, mert csgo-t nem vitte el fix 30 FPS-el lowon.. Szóval képzelhetitek milyen gépem lehet :D

Szóval:

Xbox One X

Lenovo Y520

Melyik?

Nyilván a konzolnál fenn áll az a "veszély" hogy ha a többieknek gép van, nekem meg konzol akkor lehetetlen összehozni a játékot.(Max Fortniteba, az Xbox-pc crossplay miatt). Viszont fordítva is ugyan ez a helyzet, lehet hogy csak nekem lesz gép, többieknek pedig konzol (bár ennek szerintem kevesebb az esélye).

Ti hogyan döntenétek ilyen helyzetben?

U.i.: Igen most jöhet az kérdés hogy eddig miért nem vettem egy erős gépet és nem kell most bajlódni vele, hát azért mert a mostani haverjaimmal Counter Strike 1.6-ot toljuk, más játékot meg nem is nagyon, erre a játékra meg nem kell olyan erős gép.

Köszi a tanácsokat :)



2018. máj. 13. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem várod meg amíg szükséged lesz bármelyikre?
2018. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten most is szükségem van rá, mert szeretnék játszani, csak azt nem tudom melyiket válasszam az iskolára tekintve.
2018. máj. 13. 19:48
 3/6 Dongaben ***** válasza:
A számítógép "univerzális". Nem is lehet kérdés, hogy a gépet válaszd. (Hiszen a játékon kívül sok másra is használható.)
2018. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen erre is gondoltam, de minden más dologra pl youtube vagy valami ilyesmi a telefont használnám.

Ez csak játékra kell, ezért nehéz dönteni.

2018. máj. 13. 20:25
 5/6 Dongaben ***** válasza:
Ha "informatikai szakra" mész, ahhoz azért több kell egy telefonnál, szerintem. A mostani géped kevés lehet, de ezt nem tudhatom. A döntés a tiéd.
2018. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyedben asztalit vennék, ugyanis a laptopot nagggyon macerás fejleszteni és ez drágább is.

Ha most az is kérdés, hogy suliba milyen gépet vegyél, akkor pedig egyértelműen egy laptopot. Oda nem kell egy bitang gép, fejleszteni sem szükséges. Ha jól választasz az egyetemet/főiskolát is kihúzza :)

2018. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!