Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a régire beállíta...

Hogyan tudom a régire beállítani a windowst? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy frissítés óta az "ez a gép"-be belépve, rámegyek a képekre, videókra

(tudjátok, ott bal oldalt egymás alatt vannak)

és a:

felhasználók->*én*->képek

helyett a:

Ez a gép->pictures->iCloud photos

helyre navigál. Egyik napról a másikra úgy, hogy nem nyúltam bele a belállításokba. Ezen az új path-on csak néhány fotó érhető el, amit az icluloud számomra szűkös tárhelye lementett. Az összes többi képem egy hosszabb, bonyolultabb úton érhető el az:

Ez a gép->helyi lemez->C->felhasználók->*én*->képek

útvonalon. Hogy tudom visszaállítani, hogy ne kelljen hatmillió mappa mélyére mennem ahányszor a képekkel dolgozok.



2018. máj. 15. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Állítsd be a mappát kedvencnek, húzd föl bal fölülre, és onnan gyorsan el tudod érni.
2018. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a mappát amit használni akarsz jobb klikk -> felvétel könyvtárba -> új könyvtár létrehozása (vagy ott a "képek" könyvtár) , és megjelenik ott oldalt. Utána meg nyomvatartva feljebb tudod húzni.
2018. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűbb az 1. válaszoló módszere. A mappát ráhúzod a kedvencek fülre és ott létrehoz egy parancsikont a mappához.
2018. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!