Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az indavideó ezt írja ki...

Az indavideó ezt írja ki (lent) Valaki elmagyaráná hogy miért van ez? Esetleg megoldás?

Figyelt kérdés

"Úgy tűnik ön külföldön van, vagy az internetkapcsolata fut át külföldi közvetítőn. A kért tartalom sajnos egyenlőre nem érhető el Magyarországon kívülről."

Sajnos nem értem miért amikor Magyarországon vagyok.. Már egy hete ezt írja ki és semmit sem tudok megnézni.

Előre is köszönöm!



2018. máj. 29. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
vpn szolgáltatást kapcsold ki. mobil chrome esetén az adatforgalom csökkentőt
2018. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be😞 és csak indavideónál csinálja ezt.
2018. máj. 29. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
márpedig ahogy írja, valamilyen kölfüldi szolgáltatón fut keresztül. vagy vpn, vagy dns szerver, vagy hasonló
2018. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adatforgalom csökkentő kizárva, be se volt kapcsolva, vpn se dpn-t pedig nem is találok...
2018. máj. 29. 20:53
 5/7 Hominida ***** válasza:
És a szolgáltatódat kérdezted már? Szerintem ők a sárosak.
2018. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ezt írja, pedig Magyarországon vagyok. Az invitel a szolgáltató.

Kicsit cikinek érezném emiatt náluk érdeklődni, de nem tudom mi lehet a baj, Chrome adatcsökkentő kikapcsolva.

2018. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sikerült,köszi a válaszokat,és a kérdezőnek is köszönöm hogy feltette a kérdést!
2018. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!