Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy lehet offline...

Hogy lehet, hogy lehet offline bitcoin tárcát létrehozni?

Figyelt kérdés

Mármint pl electrum, letöltöm, feltelepítem, majd netet kihúzva simán létre tudok hozni egy tárcát.


Nincs esélye hogy 2 ember ugyanazt kapja így?

(Igen, totál zöldfülű vagyok, elnézést)


Illetve az electrum szervereken tárolnak valamilyen adatunkat, vagy miért kellenek?


2018. jún. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
ez mind kamu öcsém , ne dőljél be ezeknek.
2018. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptam választ máshol, elvileg van rá esély, de olyan minimális, hogy gyakorlatilag mégsincs. Minden másnak nagyobb esélye van megtörténni mint ennek elvileg.
2018. jún. 1. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor is jobban jársz ha fogadsz.
2018. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Képzeld el hogy egy idegen lény berepül a galaxisba s leszáll egy bolygón s lő egyet. És pont téged talál szemen, mert pont ebben a naprendszerben pont erre a bolygóra szállt le s pont eléd. Na hasonlóan kicsi az esélye.
2018. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!