Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tölthető le offline...

Honnan tölthető le offline bitcoin wallett gyártó?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Inkább azt írd le, hogy pontosan mit szeretnél, mert a kérdésbek ebben a formában nem sok értelme van.
2017. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aki tudja a választ, az érti is.
2017. dec. 30. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy:

[link]

Töltsd le ZIP-ben, bontsd ki, majd a böngészővel nyisd meg a bitaddress.org.html-t.

2017. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2017. dec. 30. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem láttam még olyat, hogy valaki tudta használni a githubot, de a google-t nem.
2017. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írja ki a google hogy melyik nem kamu.
2017. dec. 30. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 ja, szóval a #3 válaszoló által linkelt programról honnan tudod hogy nem kamu? Nem látom hogy oda lenne írva hogy "nemkamu".
2017. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Több értelme van azt megvizsgálni amit valaki már ajánlott, mint azokat amit a google elsők között dob ki, mert sok pénzt nyomtak beléjük.

Ráadásul támadt olyan őrült elképzelésem, hogy itt nem csak trollok lesznek egy hozzászóló mellett, hanem más is mond oldalakat, egyes oldalakat meg többen is.

2017. dec. 30. 21:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval volt egy ilyen látomásom, de láthatjátok, csapnivaló látnok vagyok, még erre se vagyok jó.
2017. dec. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!