Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League of Legends! Probléma,...

Mackoka123123 kérdése:

League of Legends! Probléma, elmosodott betűk, a játékba! Többi lent?

Figyelt kérdés
A játékon belül, elvannak mosódva a betűk,mármint pl, nem látszik a hp-csík-on vagy a mana-csík-on a szám,hogy mennyi,akkor nem látszik ,hogy mennyi goldom van, nem látszik hogy farmom,stbstb nem látszanak a cuccok képei az item shopban,semmi megoldást nem találtam rá,már újra raktam a gépet is,a játékot is,semmi egyszerűen semmi,és ezt ugy kezde el,hogy 1x ujra telepítettem a gépet,azóta folyamatosan ezt csinálja,és iszonyat rossz így játszani,? csak az írjon aki tud segíteni-is ha lehet,remélem lesz aki segít :c

2018. jún. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
rossz a felbontás vagy hz
2018. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Játékostámogatás, meg elmehetsz megviszgáltatni a gépet/monitort ha kell. Csaknem fórumról jöttél ide, vándor?
2018. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!