Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call off duty 2 hiba Van egy...

Sanyika077 kérdése:

Call off duty 2 hiba Van egy régi-új problémám: homályos/elmosódott betűk menü szöveg, játékban és még pluszban a pálya betöltő képe olyan mintha egy kisebb felbontású textúrát húznánk szét. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

#hiba #Call of Duty 2 #homályos betűk
2012. okt. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik monitoron próbáltad már?Ha azon is ugyanez van akkor én a videókártyára tippelnék de ez így nagyon kevés információ
2012. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd le a videokártyád nevét és típusát
2012. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Videokártyám: Ati 1600x 256mb de addig jó volt minden még nem tettem fel egy új játékot és az kért egy újjabb videokártya drivert amióta azt felttem csak azóta csinálta ezt de más játéknál nem csinálja csak ennél.Vissza raktam a régebbi drivert de már avval sem jó
2012. okt. 10. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Úúúú,elcseszted vele a VGA-t. Hiába rakod fel az előző driver-t. Már nem lesz olyan,mint volt,mert lehet,hogy más dolog rajta maradt,ami akadályozza. Vegyél másik,lehetőleg erősebb VGA-t. PCI Express ? Ha igen,akkor segítek találni 1 jót,amin megy simán a CoD2. Mennyi pénzed van rá,mert tényleg kell a másik VGA. Légyszíves írd le a teljes konfigodat (RAM,VGA,Processzor stb.) És ahhoz tudok hozzáajánlani 1 videokártyát. Mert ha csak veszel 1 olyat,amit nem is tudsz,hogy mit tud,akkor vagy CPU,vagy GPU limited lesz,jobb esetben szerencséd :)
2012. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már meg oldottam a problémát. :) De azért ajánlhatsz 1 vidikarit amit még ki bír pont hajtani a gépem. Gépem: Processzor:DualCore Intel Pentium D 930 3000mhz 2magos Memória:DDR2 Kingmax 800mhz 2Gb Alaplap:P5B Op. Rendszer: Win7 32bites
2012. okt. 12. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
ATi Radeon HD 6770. Az árában most a legjobb,256MB-s videókártyával nem sokra mész,CPU limited volt 1 jókora,mi ? Vagyis van,ha van,mert ez a VGA nagyon gyenge,és még 2 GB Ramot tehetnél bele,ha nem tudod a processzor foglalatod az sem baj,mert a BF3,CoD MW3,Black Ops fajta játékokat viszi. BF3-at low-on
2012. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!