Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit érhet az accountom?

AniMeme kérdése:

Mennyit érhet az accountom?

Figyelt kérdés

Szóval...Van egy fortnite accountom és kíváncsi lennék a jelenlegi értékére. Persze semmi sem fix, de lehet kapni egy körülbelüli árat.

-70 win

-Season 2-ből az integetés(nem nagyon játszottam itt még)

-Season 3 Full Battle Pass(+lvl 84)

-Season 4 Full Battle Pass(+lvl 80 fölött leszek bőven, max. Omega)

-Cuddle Team Leader(2000 v-bucks)-Többé nem megszerezhető

-Electro Shuffle(800) Flip and Sexy(500) Jubilation(200)

-Új twitch prime

-Storm Sigil Glider(500) +900 v-bucks(következő Season tier 18 után meg tudom venni a Battle Pass-t)

+egyenlőre nem tervezem eladni.

Cancer kommentektől kíméljetek, lehetőleg ha írtok valamit, mások nyugalmának megőrzésének érdekében, a magyar helyesírási szabályokat tartsátok be. :d



2018. jún. 23. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Tartsuk be a szabályokat,de te a ":d"-t sem tudod rendesen leírni ,ezenkívűl angol kifejezéseket használsz. Na mindegy ,ugorjunk.

Olyan kommenteket (ami egyébként "válasz") amilyeneket akarunk (a szabályokat betartva) ,mivel az oldal engedélyezi a véleménnyilvánítást.


Az "accountokkal" való kereskedelem törvénybe ütközik,ráadásul a Fortnite szabályzatát is sérti.

2018. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

"egyenlőre"


Nagy arcod volt mások helyesírásába előre és feleslegesen belekötni, de te sem tudsz egy teljes mondatot végig magyarul vagy helyesen megfogalmazni.


Kérdésre: semmit nem ér. Remélem nem volt elég "cancer" a válasz.

2018. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A cancer válasz alatt a: Szar vagy. / Menj a f##zba te ge##., vagy hasonló kommenteket értettem. A helyesírással kapcsolatban azért vannak 'olyan nagy elvárásaim'(NEKEM, mindegy hogyan írnak, csak a kérdésre válaszoljon), mert nem szeretném, hogy belekössenek itt valakibe, mert nem használt ékezetet és ez veszekedésbe és/vagy káromkodásokba torkolljon.

Mellesleg... köszönöm, hogy normálisan írtad le azt a választ, annak ellenére is, hogy hihetetlenül arrogáns.

Bár igazad van, hogy szabályokba ütközik.... Ettől függetlenül még várnék válaszokat a kérdésemre.

2018. jún. 23. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arroganciát a te megelőlegezett arcoskodásod váltotta ki teljesen jogosan. Az acc annyit ér, amennyit hajlandó adni érte valaki. Nekem pl 0Ft, de találhatsz rá vevőt jó pénzért ha megtalálod azt a valakit. Ugye ezek csak bitek...
2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
66%-os is jól belenyúlt a tutiba, kötözködik a helyesírással, de fogalma sincs, hogyan kell egy vesszőt helyesen használni.
2018. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kötözködtem ,szimplán reagáltam a javaslatára.

Nemtudod pontosan hol látsz vesszőhibát,de ez nem is helyesírás verseny,telefonról írok és szerintem ígyis korrektebb írásmódot használok mint a legtöbben ezen az oldalon.

Próbálj a tárgynál maradni.

2018. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez az amit szerettem volna elkerülni. Elnézést kérek mindenkitől akinek ez rosszul esett, hogy ilyen szabályokhoz kötöttem a válasz írást. Lehet rosszul fogalmaztam.

Azért kértem, hogy írjatok helyesen, a szabályoknak megfelelően stb.... Mivel szerettem volna elkerülni azt, hogy értelmetlen veszekedések törjenek ki a kommentelők között, mivel valaki éppen nem figyelt az ékezetekre vagy mondat végi írásjelekre. Ez meg egyeseknek rosszul eshet.

2018. jún. 23. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallottátok már azt ,hogy a gyakorikédéseken válaszokat várnak? Az accod sokat ér de fent említettek közül szabálysértésnek számít az acc kereskedés. Remélem értelmes választ adtam.
2018. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ,hogy sokat er eleg tag fogalom😅 valakinek 1000Ft is sok egy jatekert,valaki meg szazezreket kolt ra...

Tulajdonkeppen az acc nem egy megfoghato dolog,a benne levo targyaknak/teljesitmenyeknek sincs erteke.

Erteke a bele fektetett idonek es energianak lehet.

Kerdeses,hogy kinek mennyit er,nekem pl egy forintot sem ,mert nem birnek mas profiljaval jatszani,nem birnam elfogadni,hogy mas ember altal elert teljesitmennyel kelljen "mutatkoznom".

Ezek csak (ahogy mar korabban irtak) "bitek" ,az ilyen prorilok sokszor a teljes jatek tobbszorosebe kerulnek.

2018. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy az epic fiók nem a tied, akár milyen meglepő is a dolog, hanem az epic tulajdona. Kereskedni vele illegális így ezeknek tudatában 0ft.
jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!