Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyen animált...

Bence2601 kérdése:

Hogyan tudnék ilyen animált karaktert készíteni magamnak?

Figyelt kérdés

Mint Lil Pumpnak a animált változata, rajzolni kell vagy animálóprogrammal lehet hasonlót csinálni?

[link]



2018. jún. 25. 13:59
 1/9 tabaki ***** válasza:

Neked tényleg megjelenik valami értelmes a linkeden?


„rajzolni kell vagy animálóprogrammal lehet hasonlót csinálni?”

Ezt meg nem értem. Nyilván meg kell rajzolnod, különben mit mozgatnál az animálóprogrammal.

2018. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:

Megpróbálom én is, hátha nekem jobban sikerül:

[link]


Én ugyan nem találtam belőle rajzfilm-változatot, de ha te állítod, hogy létezik, nincs alapom kétségbe vonni a szavad. Mindenesetre akkor már érdemesebb lett volna azt linkelned.

2018. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul linkeltem valamiért, a második válaszolónál van az amire gondolok. Az a kérdésem hogy olyat hogyan tudok készíteni, mert nem vagyok benne a témában.
2018. jún. 26. 10:57
 4/9 tabaki ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy meg kell rajzolnod, mint ahogyan a bemutatott ábra is rajzolva van. A programok ebben egyelőre nem tudnak érdemben segíteni, talán ha majd a mesterséges intelligenciákat ilyen irányban is fejlesztik... A feladat sokkal összetettebb annál, hogy egy hétköznapi szoftver pusztán fotó alapján megbirkózzon vele.

Mivel úgy tűnik, az animálással kapcsolatos fogalmaid nem egészen tiszták, csináltam neked egy kis videót, íme:

[link]

A kérdésedből ítélve, alighanem azt gondolod, hogy a hölgy egy animált karakter képét cipeli a hátán. Pedig nem.

2018. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
#4 ezt mennyi idő volt megcsinálni, és hogyan csináltad? Előre is köszi!
2018. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

@#4:

Köszönöm az érdeklődést. Nem tudom megmondani, mennyi idő alatt csináltam, mert volt egyéb teendőm elég, csak közben vettem elő néha, meg azután nem is nagyon számolgatom az órákat, ha szórakozásról van szó -- a dátumokat nézve, három napba kényelmesen belefért... A munkafolyamatot majd legalább vázlatosan leírom később, de egyelőre megfutamodom, fáradt vagyok, és holnap korán kell kelnem.

2018. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:

@#4:

Bocs a késlekedésért, nem nagyon volt időm az utóbbi napokban.

Nagyjából így: [link]

2018. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül találtam egy programot a neten, a neve: Paint tool sai. És sikerült egyszerűen ilyen karaktert csinálnom magamnak, pontosabban boondocks típusút! :)
2018. aug. 26. 14:19
 9/9 tabaki ***** válasza:
Hááát, te tudod. A PTS ugyan egy mindenki által kedvelt, méltán jó hírű rajzprogram, de tudomásom szerint pont animálásra semmivel sem alkalmasabb a többinél. Sebtében rákeresve is az derült ki a számomra, hogy azt már külső programokkal -- pl. Flash, illetve emlegetnek egy SAI Animation Assistant nevűt is -- szokás elvégeztetni, de ha ez az, amire vágytál, miért ne.
2018. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!