Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonvásárlás előtt állok,...

Telefonvásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni: IPhone 7+,8 vagy 8+?

Figyelt kérdés
Mindenképpen az IOS letisztult rendszerét szeretném haszanálni, újat szeretnék, de az x nagyon drága. Illetve az lenne a kérdésem, hogy az 5,5-ös kijelző (már akinek van, ahhoz szól a kérdés) a 7, 8+ modellekben megszokható, vagy túl nagyok? Az akkumlátor üzemideje egy kicsit a sima 8asnál necces...

2018. jún. 26. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:

megszokható de jóval kényelmesebb egy kisseb modell , ezáltal az X is jobban kézreáll

egybk szerintem egyiket se vedd meg, szeptemberben jönnek az újjak, én megvárnám a helyedben, ha minden igaz akkor lesz “olcsóbb” X dizájnú iphone is

2018. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
iPhone 8. Nem kell szerintem az annyival nagyobb kijelző, hacsak nem szükséges neked mindenképpen a dupla kamera. Mert a plusz modelleken van csak dupla kamera, és az iPhone X-en.
2018. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!