Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csgo-ba mért kevés az fps-em?...

Zoli1333 kérdése:

Csgo-ba mért kevés az fps-em? Ilyen 180-120-70-60 között szokott mozogni full ultrán 1600x900-as felbontással

Figyelt kérdés
A gépemnek ez a játék nem kéne okozzon gondot: 10gb ddr3 ram, amd fx:8320 amd rx460 (2gb) Próbáltam full low-ra is venni,de akkor csak 20 fps-t dob rajta
2018. jún. 27. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A 10giga ram első hallásra furcsa, de most ne menjünk ebbe bele.


Multicore renderinget kapcsold be, minden más mehet lowra.

Nálam 750ti-al, winfosos finomhangolással, indítási parancsokkal sem jön több ki 200-220fps-nél (a két kártya ugyanazt a kategóriát képviseli).


Properties-en belül indítási parancsokat is érdemes használni, az is segít egy keveset. A parancsokat szóközzel elválasztva tudod megadni (Pl. -kispista -pacipänisz)

Amiket én használtam:

-novid (intro video kikapcs)

-high (a csgo-t mint processt high prioritással kezeli a winfos)

-nod3d9ex1 (tudja a pék, gyorsabban alt+tabolsz tőle)

-threads 8 (szám helyére ahány magos a processzorod, jelen esetben 8)

+cl_forcepreload 1 (minden map elején tovább tölt egy kicsit, de ezzel is nyersz pár fps-t)


Remélem tudtam segíteni, ha nem is sokat.

2018. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!