Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows10 aktiválást kér,...

Sirzesch kérdése:

Windows10 aktiválást kér, megoldás?

Figyelt kérdés
Áramszünet után visszajött a net, viszont az egyik port nem válaszolt a routeren, aztán a másik lyukba átdugtam a net kábeljét és azóta Bizonyos idő után kihozza hogy " Aktiválja a windowst" Ha újra indítom akkor eltűnik de bizonyos órák után visszajön.. Aktiválási kódom már nincs meg. Azt jelzi, hogy győzödjek meg arról hogy van internetkapcsolatom.. Mivel tudom megcsinálni hogy ne írja?

2018. júl. 6. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

Ha a windows aktiválva van akkor az aktiválva van, nem érdekli hogy van e internet vagy nincs.


(Eredeti windows egyáltalán?

Szerintem csak frissített és kiszúrta hogy sumák verzió.)

2018. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvetted, ugye?

Akkor írj az ügyfélszolgálatnak.

2018. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Használj legális rendszert!
2018. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a 2 dolognak bármi köze is lett volna hozzá, de nekem pontosan ugyanezt csinálta, kivéve hogy újraindítás után 1 percre sem tűnt el, én újratelepítettem, mert sok más probléma is lett, nekem attól megjavult, de gondolom a Microsoft Support simán meg tudná oldani a gondot. Megjegyzem hogy nekem teljesen eredeti Windowsom van.
2018. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!