Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei p8 lite vagy iphone 5s...

Huawei p8 lite vagy iphone 5s éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nem nagy keretem van most telefont venni, egy évre kellene kb valami amig tudok jobbat venni. Akár jó állapotú használt is. MelYik a jobb 30-40 ezer ft között.
2018. júl. 9. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

inkabb az 5s

sokkaltq jobb a p8 litenal

2018. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi note 5


Mindkét telefont megzabálja reggelire

2018. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

csak ezeknek az olcsó noname kinai szar telóknak olyat kamerájuk hogy azzal ne fotozz le semmit xd

5s nek jobb a kamerája pedig az 2013 ba jelent meg

fos Xiaomit vegyenek a szegények

2018. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na megjött a "szakértő"


Na akkor csak finoman.


Xiaomi Redmi note 5 (65e) vs iPhone 7 (190e)


+xiaomi javára:

Szebb, jobb nagyobb kijelző, ráadásul 18-9 kávamentes,

Van rajta jack!!

4000-es akksi, kb2-3szor nagyobb üzemidő

Egyforma erősségű és gyors, kamerák szintén.

Ebben van infra!!!

Jobb átláthatóbb, felhasználóbarát rendszer, és nyitott.

Nincsenek rajta az iOS szarságok.

Jobb ujjlenyomat olvasó, gesztus vezérlés!

Garantáltan nem lassítják a telefonodat azért hogy vegyél újabbat. Ellenben minden héten kapsz frissítést!

És sorolhatnám.


Gyakorlatilag egy jóval jobb telefont kapsz 3ad annyiért.

2018. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Páromnak xiaomi van , van sok jo tulajdonsága, de a kamerája tényleg nem tetszik.
2018. júl. 13. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:

4es szerint szebb a Xiaomi , ezzel az embereknek egy hatalmas százaléka nem ért egyet ahogy én se. szóval ez izlés kérdése nem plusz pont

jack? most komolyan xd pár év és ugyse lesz egy telon se

nagyobb akksi nem feltétlen nagyobb üzemidő mert függ a procitól , de látom te nem értesz hozzá

gyorsaság a Xiaominál idővel nagyon romlani fog mert bérelt rendszerre kell optimalizálni

kamera meg nem jobb , sőt sokkal roszabb

az ios nekem sokkalta átláthatobb , nyitott ... haggyuk már , nem sok embernél láttam azt h belepiszkált a telefonjába , főleg nem egy átlag felhasználó

az általad nevezett ios sza*ságok le lehet törölni

mig androdidon google sza*ságokkal van tele (google+)

ujjlenyomat olvasó az iphone 7 be kur*ajó

ha gesztusokkal jössz akk az androidba nincs 3d touch

azért mert azt mondják h nem lassitják , attól még a telefon fog lassulni mert nyilván használja az ember meg tele rakja mindennel igy lassabb is lesz

ios is ad ki frissitést

az h jobb azt nem mondanám , mert meddig jobb egy évig? másfél?

2 éves iphone 5s em még mindig kur*a gyors , 1 éves iphone 7 em rohadt gyors

és még azok is maradnak jó pár évig amig meg unom a telot és veszek egy ujabb iphonet mert tellik rá

2018. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na látom írtàl egy regényt, a semmirol.


Legyen akkor izles kerdese.


Igen Kell a jack. Nekem is, es masnak is. Ha nincs jack az egy felesleges kompromisszum Amit a gyartok (nem csak az apple) akarnak rank eroltetni.


En Meg azt látom hogy te nem ertessz hozza. Maga a mobil nagyon takarekos, raadasul a proci is. Szoval itt latszik mennyire ertessz hozza.


A xiaominàl nem romlik a sebesseg, mert ok nem lassitjàk. 5-6 éves mi-k ugyan olyan porgosek.


Kamera ugyan az, csak masban jók. Mondtam mar hogy jol ervelsz? :D


Az iosben meg egy temat sem tudsz feltemni ember. Nyugdijas es bolcsodes mobil.


Google szazszor hasnosabb mint az àjmittudomén. Ne keverd a kettöt. Raadasul a googlet nem is kotelezo hasznalni ellentetben ezekkel a szarokkal.


Elhiszem hogy jó, de a xiaomiban jobb. A tehenszar is finom, de a rantotthus meginkabb!


A kulonbseg az hogy mig a gesztusvezerles egy hasznos funkcio addig a 3d taccs a vilag leghaszontalanabb dolga. Talan feleslegesebb mint a noccs, vagy a jack elhagyas.


Nem nem lesz lassab ez csak az idiota apple userek kitalacioja. Raadasul az apple a frissitessel lassitja a mobilt (haha) ergo eselyed sincs hogy jol jarj. Kivan ez talalva, hogy minden evben vedd meg az uj szifon 0 innovacioval.


Igen az ios is ad ki ez igaz. A kerdes hogy van e ertelme ha felere lassul a mobilod. Szerintem nincs.


A xiaomi belepo kategorias telefonjain altalaban 3-4 ev (ertsd 70e alatt)

A felsokategoriaban 5-6 ev (erts 170e alatt)

Vicces nem hogy a szifon ennel joval dragabb mig a szar 7 is. Pedig az mar 3 eves....


Elhiszem hogy neked gyors, csiga is gyors. En nem szeretek varni 15secet egy facebookra boccs. Ja meg 1gb ram egy weblaptól megtelik. Az akksi meg 1-2 óra sotot tud.... 2k18


Elhiszem hogy telik rá, nekem sajnos nem mert engem ugy neveltek hogy csak ertelmes dolgokra koltsek.

Koszoni szepen a xiaomi redmi note 5 és a dell xps 15 2017 jól megvannak egymassal, nalam ezek jobnam bevaltak mint a macbook/szifon.

Ja es powerbankrol nem is hallodtam meg, mert semmi ertelme 2 nap eros hasznalattal venni egyet. Na majd egyszer ha szifonomlesz (nem rajtam all, hanem az applen)

2018. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha en irtam egy regenyt a semmirol

akk tenregenyed meg a semmi aljan van

burom mindig belecssz egy olyan ervet amit senki se hasznal

pl infra

van a tv hz taviranyito szal felesleges funkcio es akinek van az se haszbalta sose

akk ott a tema (wtf) 9 evesen raktam az elso “butatelefonomra” temat mert akk az volt a meno

annak mar 10 eve

ahany embert ismerek senkinel se lattam temat, ja bocs 1 embernel

kitalalod h kotelezo hasznalni az ios alkalmazasokat?

ez bullshit csomo alkalmazast felraknak amit nem hasznalnak ezert letoroltem es csodak csodajara nem tortent semmi. nelkuluk is tudtam csinalni a dolgaimat telefonon.

1gb ram?

6s ota 2 van es kepzeld azzal a 2 vel rohadt jol mukodik

nap elejen megnezek egy weblapot es nap vegere is megjegyezte hol tartottam

olyan szinten tudok ervelni

es a te erveid cafolni hogy meg te is tuti meglepodsz

es voltak nekem abba az arkategoriaba androidos teloim es szornyuek voltak

de ha mondjuk nem iphone rol lenne szo hanem s8 p20 ... akkor is ervelnel

vagy akk nem mert az androidos csucskategoria?

akk mar megse szolalnal?

engem se ugy neveltek de a minoseget meg kell fizetni

ezert jo a nike cipom 2 eve

es nem valami markatlan ami par honap utan mar latszik h viseletes

2018. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Addig olvastam hogy nem tudod mire jó az infra. Na gratulálok mennyél prédikàlni màshova, a tanàcsokat meg hagyd meg a nagyoknak.
2018. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnalom hogy tanulatlan vagy , es ervelni nem tudsz

az osszes allitasod meg cafoltam. Reszemrol az ugy lezarva

Mar megszoktam hogy igazam van. De par ev mulva mar te is tudsz annyi tudast osszegyujteni hogy hasznalhato ervekkel allj elo aiket lehetetlen megcafolni. Majd lrgkozelebb. csao öcsi

2018. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!