Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 100. 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Üdv! Jelenleg egy Samsung Galaxy S6 Edge telefont használok, de ennek betört a képernyője és tönkrement az aksija, ezért új mobilt szeretnék venni. Lehetőleg 100.000Ft alatt (akár használtan). A telefont leginkább tartalomfogyasztásra használnám (Instagram, Facebook, YouTube stb.) Én a Huawei P20 Lite-ot vagy iPhone 6-ot (esetleg 7-et használtan) néztem ki, de tudnátok még vlami mást is esetleg?


Köszi ha segítesz! :)



2018. jún. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én használt telefont nem vennék. az emberek túlzásba esnek és mindenhová viszik magukkal.


Én 60 felett nem szoktam telefont venni mert nem sokkal hosszabb az élettartalma a 100.000 be kerülőnek sem.

Ha nem akarsz igazán sebességnövekedést csak egy az s6 hoz hasonló sebességű telefont jó aksival akkor én elgondolkoznék pl egy xiaomi redmi 5 plus on vagy egy Xiaomi Mi A1 60.000 ft ért már mind a kettő elérhető.

Én támogatom azt az elvet hogy 2-3 évente veszek 50 ért egy új telefont mert olyan sebességgel fejlődnek hogy ami 1 éve flagship volt azt ma 50 ért megkapom más gyártótól.


Ha mégis költenél rá 100 at akkor a p20 lite jó lehet.

Ami még szerintem vállalható alternatíva: Xiaomi Mi Mix 2, Honor 10, LG G5 és G6


Iphone-t nem vennék mert szörnyű amit az apple csinál a felhasználóival

2018. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én HUAWEI P10 Lite-ot mondanám. Sokaknak bevált.
2018. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Huawei Honor / Sima huawei. Én még 120.-ért vettem a Honor 8-am amikor megjelent a Telekomban. Nem bántam meg, huawei termék, majdnem 2 éve nálam van, egyáltalán nem tapasztaltam semmiféle laggot/akadást/lefagyást. Specifikációi bőven elegek mindenre ami a mai világban kell. (9-et személy szerint nem szeretem, használtam de a láthatatlan tapi-pados gombok kikészítettek idegileg mikor használtam.)


A P20 lite kiváló választás semmi negatívumot nem tudok hirtelen felhozni. Egyedüli gondom vele, a gyorstöltő hiánya illetve a kamerája esti fényei.


Iphone-t csak akkor vennék ha kihasználnám, és lenne hozzá több Apple termékem is az IOS/iTunes miatt. Ne legyél az, aki csak azért vesz iPhone-t mert trendi sznob akar lenni, hogy nyomkodhassa egész nap a messenger-t. Ha csak a leírtakat csinálnád a mobillal, neked az iOS felesleges, maradnék az Androidnál.

+ iPhone 6-ért nekem nem lenne szívem kiadni ennyi pénzt.


Btw, Azért nem írtam a többi márkáról mert nem érdemes.

Samsungból sem éri meg régit venni. (min. s8.)

LG meg inkább maradjon a TV-knél.


ui: Használt mobilt sose vegyél, főleg ne iPhone-t.

T.A

2018. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi, honor 10et kihagytam, megfeledkeztem róla, hogy az is kint van már.

(Utolso)

2018. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek aki segített! :) Szerintem maradok a Huaweinél, de még megnézem ezt a Xiaomit is.
2018. jún. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!