Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Forza miatt váltanék ps3-ról...

Dániel Béla kérdése:

Forza miatt váltanék ps3-ról xbox-ra, érdemes még 360-at venni elérhetősége miatt, vagy már nem? Nem volt dolgom vele sosem. Vagy inkább One? Heti 2-4 orat lenne használva, és felszerelnem pedalsorral kormánnyal, ezek tekintetében melyik a befutó? .

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 23:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát én inkább One-t vennék. 360-ra már rég nem jönnek új játékok. Egyébként melyik forzát vennéd meg rá?
2018. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
360 az már úgymond a " rég múlt lemez " pedig nekem is az van még egyelőre de helyébe én inkább xbox one-t vásárolnék abból is az S típust mert az sokkal napra keszebb jobban fel van szerelve mint az eredeti xbox one társa, S-nek jobb a hűtése is, a 360t a microsoft már 2016 óta nem támogatja de megjegyzendő hogy érdekes módon adtak ki rá egy dashboard frissítést
2018. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A One jobban megéri.A 360-ra már nem is jönnek az új forzák sajnos, + a One oknak az árai picit lejjeb is mentek.
2018. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, győztek az észérvek :) :D One lesz akkor
2018. júl. 15. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem némelyik 360as Forza Xbox Oneon is fut, csak hát ha játszottál az újakkal akkor a régiek már jóval gyengébben néznek ki ugye. https://www.youtube.com/watch?v=iT5PGxBS6fk
2018. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!