Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor (pixelhiba) garancia...

Monitor (pixelhiba) garancia mikor érvényes és mikor nem? Monitor vásárlás előtt állok és mindenhol mást olvasok!

Figyelt kérdés
Nézegettem monitorokat,elég jó áron online és a garanciát fontosnak tartom,de mire is vonatkozik konkrétan a garancia és a (pl: Emag) 14 napos elállási jog? Valahol azt olvastam,hogy a 14 napos elállási jog nem érvényes pixelhibára,máshol az ellenkezőjét olvastam. De akkor miért vásárolható sok helyen pixelhibára külön (7 vagy 15 napos) garancia? Ha esetleg pont egy pixelhibás monitort sikerülne rendelnem és ahogy ismerem magam,pont én lennénk az a 100-ból 1 ember,akkor visszaküldhetem simán 14 napon belül? De olyanokat is olvastam,hogy 1 pixelhiba nem pixelhiba,ilyenkor nem él a garancia meg semmi más sem. Vannak olyan monitor márkák,ahol valóban van garancia pixelhibára? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)
2018. júl. 20. 21:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2018. júl. 21. 22:01
 12/23 anonim ***** válasza:
4 éves kérdés és van 3-4 elégedetlen, aki oda kommentelt, ráadásul a fele sem igaz amit ott leírnak. Meg van 200 akivel korrektek voltak, köztük vagyok én is. 10-15 féle cuccot vettem tőlük és eddig kettőt cseréltek garanciába 2-3 hét alatt.
2018. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van,eddig még sosem hallottam rosszat róluk,sok ismerősöm onnan rendel. :)


De most gondban vagyok,még mindig a monitornál ragadtam le. :D

Xboxot is szeretnék majd rákötni,azt tudom,hogy a HDMI kell hozzá,de mi kell még hozzá,hogy hang is legyen? Nagyon nagyon nem értek az ilyen kábelekhez. Milyen csatlakozási formák fontosokat a monitoron?

2018. júl. 22. 18:09
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ma terveztem megrendelni,amit belinkeltem és eszembe jutott az Xbox.
2018. júl. 22. 18:10
 15/23 anonim ***** válasza:
A HDMI képet és hangot is továbbít.
2018. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Úúú,tényleg,de ciki. :D De még mindig nem értek egy valamit,ígérem ez lesz utolsó kérdésem és nem fárasztalak tovább a sok butaságommal. :D Ha a monitoron nincs hangszóró,akkor honnan jön a játék hangja? :D
2018. júl. 22. 18:33
 17/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem jön a hang :) Kéne egy hangszóró. Az én monitoromon sincs hangszóró.
2018. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom 2.1 hangfal sem köthető rá. A monitornak sem lehet olyan bemenete? Gondolkoztam tv-monitoron,de nem tudom..... :D

Komolyan,a mai modern kori technológiába már beleőrül az ember,legalábbis én igen. :D

Régen volt az egyszerű kis fakeretes Videoton tv és itt kifújt. :D

Húú,most úgy fogalmaztam,mintha 60 éves lennék,pedig csak a fele vagyok. :D :D

2018. júl. 22. 19:39
 19/23 A kérdező kommentje:

Ez a tv-monitor sem lehet rossz,elég jó az ára,de nem full hd:

[link]

2018. júl. 22. 19:43
 20/23 anonim ***** válasza:
A hangszórót az alaplap audio kimenetére kötjük, semmi köze a monitorhoz. Aktív hangfalam van amibe van erősítő és ez megy az alaplapra jackdugóval.
2018. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!