Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor (pixelhiba) garancia...

Monitor (pixelhiba) garancia mikor érvényes és mikor nem? Monitor vásárlás előtt állok és mindenhol mást olvasok!

Figyelt kérdés
Nézegettem monitorokat,elég jó áron online és a garanciát fontosnak tartom,de mire is vonatkozik konkrétan a garancia és a (pl: Emag) 14 napos elállási jog? Valahol azt olvastam,hogy a 14 napos elállási jog nem érvényes pixelhibára,máshol az ellenkezőjét olvastam. De akkor miért vásárolható sok helyen pixelhibára külön (7 vagy 15 napos) garancia? Ha esetleg pont egy pixelhibás monitort sikerülne rendelnem és ahogy ismerem magam,pont én lennénk az a 100-ból 1 ember,akkor visszaküldhetem simán 14 napon belül? De olyanokat is olvastam,hogy 1 pixelhiba nem pixelhiba,ilyenkor nem él a garancia meg semmi más sem. Vannak olyan monitor márkák,ahol valóban van garancia pixelhibára? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)
2018. júl. 20. 21:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm még egyszer a kedvességed! :)

Esküszöm,tényleg már csak egy utolsó kérdés. :D :D

Azt a monitort vegyem meg amiről beszélgettünk vagy a belinkelt tv-monitort? Utánaolvastam és sok funció van benne,ami játékok és filmezés szempontjából is előnyös.

2018. júl. 22. 20:05
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni, de én FullHD alá nem adnám. A samsung az olyan, a tévémonitor meg alacsonyabb felbontású így az összes FullHD film sokkal rosszabb minőségűnek fog látszani mert kisebb a monitorod felbontása.
2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen,én is hasonlóan gondolkozom,mint te! A mérleg egyik oldalán a full hd a másikon meg a hang van,de ez a mérleg inkább a full hd felé hajlik,hiszen a képernyőt folyton nézegetni fogom,de Xbox-ozni meg csak ritkán. Ah,komolyan,annyira jó,hogy segítettél! Már egy ideje vadászom a megfelelő monitort,ami ár/érték arányban is megfelel,de neked köszönhetően sikerült végre választanom egyet,mielőtt még belekergültem volna az egészbe és még pixelgarim is lesz! :) :) Millió köszönet még egyszer! :) Tudnék még kérdezni,mert mindig eszembejut valami,de már nem merek..... :D :D :D :D
2018. júl. 22. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!