Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pcx.hu megbízható oldal? És...

A pcx.hu megbízható oldal? És megéri rendelni tőlluk ( saját gépet raktam össze és onnan szeretném megrendelni)

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 16:10
 1/10 anonim válasza:
Igen, megbízható és viszonylag jó árak vannak.
2018. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többször is rendeltem. Legutóbb például a vadonatúj "gaming" konfigurációmat 300ezer Ft értékbe. Teljesen rendben megérkezett, szépen. biztonságosan becsomagolva. Sőt 1 nappal hamarabb hozta a futár mint írták és rakhattam is össze. :D
2018. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Majd jön a szopacs amikor garanciáztatni kell.. messze kerülendő a PCX.
2018. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as tudnál megbízható boltot mondani?
2018. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na majd hármaska ír egy boltot, arról meg majd én keresek lehurrogó véleményt mert minden boltról van pár. Nekem kétszer intézett garanciát a PCX és semmi probléma nem volt.
2018. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kihozták biztonságban az ott összerakatott gépemet. Semmi gond nem volt. Garanciáztatásról nem tudok nyilatkozni, szerencsére azt még nem kellett megtapasztalnom. Egyébként mindegy egyes webshopról, termékről vannak egyaránt pozitív és negatív vélemények is. Árukeresőn is nem egyszer láttam már,hogy egy bizonyos termék valakitől megkapta az 5 csillagot, kicsit lejebb görgetve már csak 3-at, vagy kevesebbet. Nem lehet mindenki igényeinek eleget tenni.
2018. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakd össze magad. Olcsobban kijösz
2018. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az az 5000 forint nem oszt nem szoroz :)
2018. júl. 25. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én i5ös ssdvel 3db 500gb hdd vinyoval meg 16gb rammal video kártya az nem nagy szám 1gb os nvidia az elég nekem igy kijött 105 ezerből. Amiket reklámoznak csilli villi gépek nem rosszak de volt amelyikbe fos hddt raktak ami egy vicc. Meg nekem a pcx kicsit drágának tüník. Ugyan azt joval olcsobban megkapod máshonnan. És ha jol tudom a gép összerakásért is számolnak fel.
2018. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Jó gép lehet, ha 105.000-be volt és ennek a pénznek a felét RAM-ra költötted!
2018. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!