Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyinap után lehet belejönni...

Macskarap kérdése:

Mennyinap után lehet belejönni a fortnitebe ha pl mindne nap 3órat játszom, ugy kb mert tudom. Minden ember mas?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott a kérdésben a válasz.
2018. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3óra alttt?
2018. júl. 31. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
"Minden ember más", így ezt nehéz megmondani. Erre gondolt az első sztem
2018. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo vágom hülye kerdés d erávagyok porogve szoval ugykerdem nektek mennyi idő volt belejönni? Solo-ba mennyi idő után nyertetek?
2018. júl. 31. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja játszom. Akkor kezdtem amikor a Season 4 kezdődött. Őszintén? 3 óra naponta kevés bár tényleg minden ember más. Ez egy alapvetően nehéz játék, figyelni kell. Nem elég megtanulni építeni hisz mindennek többféle technikája van. Gondolok itt a pushra, akár egy alap védekezésre is. Sokat kell vele játszani, hogy megtanulj játszani. Nézd azokat akik megöltek (na már most nem arra gondolok, h mindenkit nézz hanem akinek van már 6-7 killje. Azok nyílván luckból jöttek össze neki) Nincs tanács és nem lehet megmondani, hogy mikor jössz bele. Játsszál és fejlődni fogsz. Én S4 eleje óta játszom és csak 46 winem van soloba. (Mást nem is játszok) Én speciel meg vagyok ezzel a win számmal elégedve hisz magamon is érzem a fejlődést. Vannak jobb / rosszak napok is. Good luck! :)
2018. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi tetyám eddig te adtad a legjobbat! Legyel szaz eviv szerencsesxdd
2018. aug. 1. 22:36
 7/8 Eznemfontos válasza:
Bérelj fely egy Fortnite edzőt és jobb leszel XDDDDDDDD
2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van ugymond edzőm mostoha tesom legjobb haverja egy éve jatszik veleszoktam duozni es altalaban minden 3.mecs nyeresre vegzodik. De nekem mindig ilyen 2killem vanxdd Szoval nem rajtam mulikxd
2018. aug. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!