Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadoznak különböző...

Miért akadoznak különböző játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül féléve volt egy kékhalál a gépemen, amit sikerült megoldani, és a videókártyámat ki is cseréltem egy jobbra, mint az előző. A gépem adatai:

processzor: core 2 duo e7500

videókártya: nvidia geforce gt730

ram: 4giga

op rendszer: win7 64x


Viszont amint újra működésbe hoztam a gépet, különböző változások jelentek meg amik régebben nem volt jellemző. Tehát pl olyan játékok amik régebben maximális grafikán gyönyörűen, magas fps-el elfutottak, azok most borzasztóan szaggatnak, az egér lelassul és késik, tehát élvezhetetlen lett vele a játék. Szóval aki erre a problémára tudna valami megoldást javasolni azt megköszönném.



#gép #lassú #badumts
2018. aug. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az évek múlnak a játékok egyre nagyobb gépigénye követelnek. Minek neked maximum grafika? Vedd le lowra.
2018. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, okos észrevétel, valóban kimaradt a leírásban.. hiába veszem le legalacsonyabbra mindent, még akkor is ez a probléma jelentkezik.
2018. aug. 3. 14:03
 3/4 anonim válasza:
Mikor lett a processzor utoljára pasztázva? Nem forrósodik túl valamelyik alkatrész?
2018. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából, ha észreveszem, hogy külsőleg porosodig kitisztítom, illetve kb évente elviszem átnézetni. Igazából az utóbbi félévben mióta a videókártya csere volt, azóta észleltem ezt a teljesítmény problémát.
2018. aug. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!