Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a gép hibáit?

Mi okozhatja a gép hibáit?

Figyelt kérdés
A gépem amióta megvettem időnként ugyanazt a hibát hozza elő. Szóval mondjuk 4 hónaponta jön elő a hiba. A hiba 3 formában mutatkozik. Egyik: kékhalál critical process died felirattal, kékhalál után nem készít minidumpot. Második: hirtelen piros képernyő felirat nélkül. Harmadik: az éppen használt program fut tovább, asztal eltűnik, semi mást nem lehet megnyitni, sajátgépben is, ha új mappát nyitnék meg, az explorer.exe is kicrashel, majd kb masfel perc mulva az epp hasznalt program is crashel, majd a korábban említett kékhalál. Újratelepítés, komplett szétszedés, összerakás, videokártyacsere, rám-ok felcserélése, és egyenkénti tesztelése, csökkentett mód, hardverek eltávolítása, azok másik usb csatlakozókba áthelyezése... ezek mind kudarcot vallottak. Tápegység letesztelve, minden feszültség normális, túlzottan egyik se ingadozik. Semmi túlmelegedés nincs. A probléma azzal szokott megoldódni, hogy elvittem ahhoz, akitől vettem, az ég világon nem csinál ő semmit, de nála jó, majd ha hazahozom nálam is jó kb 3-4 hónapig, majd újra előjön a hiba.... én már kifutottam az ötletekből... mi lehet ez? Nem akarom ismét zaklatni az eladót már sokadszorra, és hülyéneknézetni magam, hogy nála ismét minden jó lesz. Bármilyen tippet szívesen fogadok.

2018. aug. 7. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Gépadatok, ha az bármit is segíthet: eredeti win 10 64bites, 32GB RAM, i7 4770, Radeon Rx 480 8GB, asus z87 pro
2018. aug. 7. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a videokártyára gyanakszom, huzamosabb ideig játssz egy másikkal, teszteld.
2018. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A videokártya ki lett cserélve, ahogy azt írtam is, azt is próbáltam, hogy másik slotba rakom a videokártyát, de szintén jelentkezett a hiba.
2018. aug. 8. 05:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az alaplappal van gond.
2018. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!