Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vihetem át az aktivált...

Hogyan vihetem át az aktivált Windows 10-emet egy másik eszközre (gépre)?

Figyelt kérdés
Van a régi Laptopom, amin megvettem a Windows 10-et, tehát aktiválva van. Most vettem egy másik Laptopot és szeretném, hogy ez a Laptop (is) aktiválva legyen. Hogy tudom ezt elérni?

2018. aug. 16. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A Microsoft ügyfélszolgálatán keresztül. Hihetetlen, igaz?
2018. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg egy linket küldeni?
2018. aug. 17. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha OEM, úgysem engedi az ügyfélszolgálat sem! Hardverhez kötődik a licenc, nem használhatod másik hardveren. Csak akkor engedi az újra aktiválást. Ha pl javítás miatt került bele új hardver. pl alaplap. És ezt igazolni is tudod egy hivatalos szervizlappal, számlával.


Egyébként ha dobozos licenc, azt is csak egy gépen használhatod egyszerre. Tehát a másik gépről törölni kell akkor is.


Esetleg van egy kis trükk, ami Windows 7 alatt működött (újabbakkal nem próbáltam). Ha a neten keresztül aktiváltad be a régi laptopon, akkor az új laptopon be tudod aktiválni telefonos aktiválással.

Persze az előző gépről ajánlott törölni a Windowst nehogy fekete listára kerüljön a licenced.


Ha nem tudod mi volt a telepítő kód, többek közt az AIDA64 -el meg tudod nézni.

2018. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. aug. 17. 21:11
 6/6 anonim válasza:
Lan kabellel at rakod
2018. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!