Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem aktiválom...

Mi történik, ha nem aktiválom a win 8.1-et?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve telepítettem fel a 8.1 pro-t , semmi gond nem volt egészen tegnapig, mikoris kiírta, hogy aktiváljam , nincs aktiválva .

Mi történhetett, hogy most újra aktiválni kellene, és mi történik, ha így hagyom ?



2018. aug. 18. 16:45
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:

Valószínűleg illegálisan volt aktiválva, valamilyen KMS alapú aktivátorral. A háttérbe futva eddig észrevételül újra aktivált, mikor lejárt a türelmi idő.

Most valamiért nem fut a program vagy letörlődött. Számos vírusirtó program előszeretettel törli le ezeket az aktivátorokat vírusként beazonosítva.

2018. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Természetesen" illegális . Vírusirtó meg nincs a gépen, csak a windows saját defendere ..
2018. aug. 18. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az épp törli le az ilyeneket szépen sorba.
2018. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Robivosi ***** válasza:
Nem töltöttél le valami telepítést, ami neki ment a rendszernek? Az szokott így csinálni.
2018. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Semmit nem töltöttem le .

A defender meg 5 évig elnézte, most meg hirtelen rájött, hogy törölni kell ?

:D

2018. aug. 18. 19:06
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
A # 3 jól mondja, az vadászik rá legjobban. Hiszen pont a Microsoft terméknek érdeke, hogy vásárolják a Microsoft termékeket.
2018. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 P.O.C. ***** válasza:

A Defender is folyamatosan frissít, új adatbázisokat (vagy ellenszert ha úgy teszik) szed le. Edig pont azt a típusú szoftvert nem ismerte fel, de most már igen.


Indítsd el a defendert és nézd meg a karantént, vagy az irtási előzményeket. Le merném fogadni hogy lesz valami auto-KMS vagy valami hasonló néven. :)

2018. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Windows Defendernél is van olyan a beállításoknál hogy kivételek.

Oda kell betenni a progit vagy bármit amit nem akarsz ellenőriztetni,és azt figyelmen kívül hagyja a defender.

Utána már semmit nem töröl.

2018. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Semmi nincs a defender karantén listájában sem pedig az előzményeknél ...

De a kérdés még mindig adott, mi lesz ha nem aktiválom ?

2018. aug. 19. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyjából 5 éve aktiválatnul használom a Windows 8 Pro-mat és semmi nem történt eddig (csak pl a start menüben nem tudom szinezni a hátteret meg ilyen apró testreszabhatósági korlátok vannak)
2018. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!