Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítése FreeDos-ra?

Windows 10 telepítése FreeDos-ra?

Figyelt kérdés
Vásárolni fogok egy Gaming laptopot, amely FreeDos operációs rendszerrel rendelkezik, amit szeretnék lecserélni Windows 10-re. Amikor megjelent a win 10, akkor letöltöttem az operációs rendszert (vagyis a gép javasolta hogy töltsem le egy külön pendrive-ra), amit meg is tettem. A fő kérdés az, hogy ha feltelepítem, akkor automatikusan frissülni fog mindig a legújabb win 10-re, vagy marad az a verzió amit a pendrive-ra töltöttem le?
2018. aug. 24. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem frissülne, akkor hogyan tudom frissíteni, vagy rávenni arra, hogy automatikusan leszedje az esetleges frissítéseket?
2018. aug. 24. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:

A freedos azt jelenti hogy nincs rajta semmilyen op rendszer.

A win10 értelem szerűen, ahogy már kb vista óta, magát frissíti a legújabb verzióra, hacsak le nem tiltod te magad.

A win10 kódok túlnyomó része viszont csak 1 alaplaphoz köthető, szoval nem garantált, hogy aktiválni tudod a régi kulccsal.

2018. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell aktiválni. Egy pendrive-on van rajta, amit bármikor bármilyen gépre rá tudok installálni, csak a kérdés az hogy magát frissíti-e, de akkor valószínűleg igen. (Ehhez nem kell kulcs, vagyis a win10 telepítésekor ilyen szöveget nem adott ki)
2018. aug. 24. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is a telepítéshez kell a kulcs, hanem az aktiváláshoz. Korábban volt rá lehetőséged, hogy ha jogtiszta win7et vagy win8-ad volt, akkor legálisan válthattál win10-re. De akkor is volt licensz. Az már nagyon nagyon régen van. Szóval rendszert tudsz telepíteni, viszont amíg nem lesz aktiválva, addig egy pár funkcióról lemondhatsz, aztán elkezd zaklatni, hogy aktiválni kellene
2018. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell aktiválás.
2018. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy törőd a windózt és majd sívsz vele rendesen, hogy ki be mászkál boldog boldogtalan a gépedbe vagy megkopasztanak majd ha megadsz bankkártya adatokat stb.. vagy nem sajnálod meVÁsárolni! Akár az ms.től akár egy viszonteladótól(olcsóbban) a home verziót.

Ha ms.től vásárlod azt költöztetheted majd másik gépre..

2018. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!