Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videot hogy lehet elforditani?...

Videot hogy lehet elforditani? Készitettem egy videot ami a számitogépen valamiért oldalrol láthato. Szeretném ha ugyan ugy lehetne látni mint az LG telefonon. Valahogy akkor el kellene forditani de nem tudom hogy lehetne megoldani.

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 11:12
 1/4 szántóvető ***** válasza:
100%
a vlc tud ilyet: bbővített beállítások/videohatások/geometria.itt úgy forgatod ahogy akarod.
2018. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

„valamiért oldalról látható”

Sejteni sem lehet az okát, hacsak nem állítva tartottad a telefont... Bármelyik egyszerűbb videószerkesztővel is megoldható (pl. Avidemux, VirtualDub, Movie Maker, stb.), de talán tényleg a VLC legkézenfekvőbb. Részletesebb (angol) leírás arról, hogyan tudod elforgatni csak a nézegetés kedvéért, illetve véglegesen:

[link]

2018. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Valoban állitva tartottam a telefont.Akkor ezek szerint visszintesen kell tartani.

Köszönöm a vlálaszokat és a jo tanácsokat.

2018. aug. 28. 16:29
 4/4 tabaki ***** válasza:
Hát igen, az ember alappal feltételezi, hogy a vízszintező majd a videót is automatikusan átállítja álló formátumra, de úgy látszik, ezt nem egyszerű megoldani. Nem mintha valamennyire is tájékozott lennék a témában, de elég sokszor előkerült már a probléma.
2018. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!