Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszergazdai végzettségel...

Rendszergazdai végzettségel dolgozhatok távközlési szerviztechnikusként?

Figyelt kérdés

Az antenna hungária keres ilyen embereket, de nem tudom megfelel-e ez a végzettség.

-egy nagyon pályakezdő fiatal


2018. szept. 6. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megpróbálhatod megpályázni az állást. Műszaki végzettség előny (ez an neked ), az ideális a távközlési szakirány lenne, de szerintem nem kizáró ok.

Én a helyedben inkább az IT szektorba mennék, a táközlési cégek már nem fizetnek olyan jól, de ez legyen a te döntésed.

2018. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább híradástechnikai (például 54 523 02: Elektronikai technikus) vagy távközlési (például 54 523 05: Távközlési technikus) irányvonal a javallt, de ha van tapasztalatod ilyen téren akkor lehet:

"híradástechnikai vagy távközlési szakirányon szerzett középfokú (technikus) végzettség (megfelelő releváns tapasztalat megléte esetén egyéb, legalább középfokú műszaki végzettség is elégséges)"

Forrás: [link]


A Hálózati rendszerüzemeltetőként (54 481 06) kicsit más munkakörök tölthetőek be: [link]

2018. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!