Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Volt már pár informatikus/szerelőnél, és mindenki mást mondott. A probléma a következő: elindítom a számítógépet, majd kb. 20-30 másodperc múlva leáll. Második indításra viszont mindig elindul. Kommentben (amennyiben tudom) szemléltem videóval is.


ui.: tápcsere történt már



2018. szept. 15. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. szept. 15. 16:28
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Valamelyik alaplapi kondi lehet a ludas ebben. Valamikor, még az XP-s korszakban volt hasonló hiba az akkori gépemen. Egy hozzáértő ismerősöm kicserélt pár kondit, és megszűnt a jelenség.
2018. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező nem említette az op.rendszert, a mellékelt videót (nekem) nem tölti be.

A sz.gèp sajatmagàt több okból is újraindíthatja de nevezzük inkább auto sz.gép védelmi jelenségnek:

Egyenetlen áram (tapegysèg gond)

Alaplapi túlmelegedès ill. felforrósodàs

Ha a tápegysèg nem hibàs, akkor már csak az alaplappali kiegyenlítővel (kondenzator) lehet gond.

Ha az is cserét kapott de, mègis megtörtènik a jelensèg akkor már csak egy mahyarazat lehet:

A lakásba erkező áramhálózatba lehet gond.

(Cristian)

2018. szept. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl.: az aljzat ahova bedugtad a sz.gépet vagy a közeledbe van magasfeszültséget igénylő áramforràs.

Az utóbbi a legvalószínűtlenebb ok de gyenge teljesítményű sz.gépeknél nincs kizárva.

(Cristian)

2018. szept. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!