Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell és mire kell...

Hogyan kell és mire kell figyelni "gamer számítógép" összeszerelésnél/építésnél?

Figyelt kérdés

Összeszeretnék magamnak rakni valami király számítógépet főleg játék céljából, de őszintén szólva nem nagyon értek a gép építéshez.. amik eddig voltak gépeim azokat mindig egyben vettem meg, viszont legutóbb jártam úgy, hogy elvileg a videókártya meg a alaplap nem fért össze ezért nem olyan teljesítményt nyújtott mint szerettem volna.


Szóval összeakarok rakni vagy esetleg ha valaki tudna segíteni hogyan kezdjek neki esetleg van valami segítsége vagy ismer valami oldalt ami jó a problémámra azt meghallgatom szívesen!


2018. szept. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl itt írsz egy kérdést, hogy rakjanak össze neked egy gépet PCX-ről xxx ezer forintért.
2018. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Pl a porhardver megfelelő fórumai.

[link]


Oda nem öntelt, dilettáns, vérpistikék járnak, hanem olyanok akik értenek is hozzá.

2018. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2018. szept. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!