Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem műkődhet windows 10...

Mért nem műkődhet windows 10 ben a parancssor?

Figyelt kérdés

Ha megnyitóm pár másodpercig előjőn kis ablakban és el is tűnik , valami megsérülhetet a rendszerben ?

Windows 10 a legfrissebb mindig ha jön valami ősszesitő frissités telepítem , a rendszert is karban tartom és tisztitom a wise care 365 nevű programal vagy a lemezkarbantartóval ami ugye a felesleges fájlokat , és szemeteket takarit ki a rendszerből.

De a parancssor kapcsán mi lehet a baj , Windows ujratelepités nélkül van valami megoldás esetleg amit tehetekvagy valakinek van őtleteakinek volt már ilyen gondja a parancssoral hogy előjőn majd eltűnik ?


2018. szept. 21. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

windows logós gomb + R majd gépeld be hogy cmd /k



Ha a nem oldódott meg a probléma akkor kérdés e hogy torrentezni szoktál-e?

[link]

[link]

2018. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Eszi a fene, ez a Windows10! Minden egyes nagyobb frisités után betojik. És ha a legváratlanabb időpontokban kezd el frissiteni, de akkor óránként. Ki se lehet kapcsolni.
2018. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


...de egyébként meg ki használ még parancssort, amikor ott a Powershell? ;)

2018. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen szokttam torrentezni demiköze ennek a torrenthőt , amúgy azzért kéne a parancssor mert a win10 et akkarnám aktiválni mielőtt mergkérdznétek torrentes a win10em de a youtubon láttam egy módszert hogy a parancssor segitségével lehet aktiválni és nem a activatoros modszerel hanem a paracssoral , ézzért kéne nekem de ha megnyitom vagy is rendszergazdai jogodultságal csak pár másodpercig jön elő kis ablaknban majd eltünik , korábban nem csinálta és peddig akkor is torrenteztem.
2018. szept. 21. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Használd a powershell-t, ugyanaz benne is lefut rendesen.
2018. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké az rendben van ogy van PowerShell is de ez a Windows 10 aktiválás olyan hogy youtubon van egy video amit majd linkelek , na és ott be hogy egy nagy szöveget ami gondolom a parancssorhoz kell nekem azt kikel mind jelölem és kell nyitnom egy szöveges dokumentumot és amit kijelöltem azt oda be illeszteni majd mentés másként és át kell neveznem a dokumentumot erre hogy windows10.cmd és kapok egy valami kiterjesztet fájlt amire rá kell ratincsak és ugye pont ekkor lenne jó a parancssor mert csak ezzel tugya megnyitni és megcsinálni az aktiválást , a poweshellel nem tudom megcsinálni már probáltam.
2018. szept. 22. 09:53
 7/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Dlo-8w42whs

így akkarnám aktiválni ahogy a videon is van de ott is a parancssor kell hozzá , csak ugye nekem eltünik hamar.

2018. szept. 22. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Most mondtam, hogy a powershellbe illeszd be, ugyanúgy működik. A powershell tartalmaz egy parancssort is beépítve.
2018. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjük az alapoknál. Hogy indítod el a parancssort?
2018. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Be írom a staart menű keresésbe hogy parancssor és kiagya , rá katintok de eltűnik , korábban nem csinálta ezt. De most lenne rá szűkségem és pont most baszakszik.
2018. szept. 22. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!