Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Ismeretlet1 kérdése:

Mi a véleményetek erről a számítógép összeállításról?

Figyelt kérdés

Ház:

Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB


Processor :

Intel Core i5-8600 BX80684I58600


Alaplap:

Gigabyte B360M DS3H


Táp:

FSP 600W Hyper M


Processor Hűtés:

Cooler Master Hyper TX3 EVO


Videókártya:

Asus GTX1060 3GB GDDR5 DUAL-GTX1060-O3G


Ram:

Kingston 2x4GB DDR4 2400MHz HyperX Fury Black


SSD:

Kingston 120GB


Ha esetleg valamit változtatnátok rajta kérlek írjátok le nekem.



2018. okt. 1. 18:31
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
Az ezeréves processzorhűtő helyett másikat választanék. Nem egy olcsóbb van ugyanannyi hőcsövel szerelve, ugyanakkora ventilátorral. Vagy választ a Hyper 103-as verzióját ugyanannak a gyártónak. Azt legalább már öt éve forgalmazzák a másik nyolc évével szemben.
2018. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál akkor ajánlani esetleg valami jobb hűtést ?
2018. okt. 1. 20:23
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Igen. Egynek, mint mondtam CM Hyper 103-as vagy Deepcool Gammax 300 [link] LCPower Cosmo már 12 centis ventilátorral [link] Alpenföhn Ben Nevis viszont már drágább (400Ft-al), de hatékonyb a méreténél fogva [link]
2018. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. Esetleg erről mi a véleményed ? [link]
2018. okt. 2. 20:57
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:

Igen. Néztem azt is. Azaz bekerült volna a listába, de végül kimaradt. A valós teljesítményét ennek nem ismerem, mert ilyen pont nem volt, de az eredetihez képest van olyan jó, mert tulajdonságaiban megegyezik. Ellenben amiket felsoroltam, azoknak van kézzel fogható előnye, mint akár egy hőcsővel több vagy nagyobb átmérőjű ventilátor, amitől halkabb elméletben.

De nüansznyi eltérések vannak és mivel ez néz ki a legjobban, akkor választd ezt! Bequiet-et. Plusz a vásárlói vélemények is mind pozitívak. Szimpla 8700-at teljesen jól kezel. Szóval a CM Hyper TX3 Evo rögzítése törékeny, mert nem fémből van. Teljesen ratyi.

2018. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel akkor össze is sikerült akkor állítan az új gépezetet.
2018. okt. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!