Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csináltál már ilyet? Őszintén!

Csináltál már ilyet? Őszintén!

Figyelt kérdés

Törted már fel valakinek az emailjét,iwiwjét és jelszavát?

Miért tetted?

Mert például kiváncsi voltál az exed leveleire,vagy valaki más levelezésére?

Őszinte válaszokat kérek!Köszönöm!


2010. jún. 23. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer már megfejtettem valaki jelszavát a freemail-en...Nem tudom,15-16 évesen olyan vicces volt...
2010. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2010. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mmm nekem még nem sikerült! Viszont találtam már nyitva hagyott emailboxot netkávézóba. Hááát mit mondjak!? Abba se volt semmi érdekes
2010. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem, és nem is fogok.
2010. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én léptem már be úgy barátnőm myvipjére msnjére vagy épp facebookjára h ő mondta el a jelszavát. de ezt persze tudja. amúgy sosem törnék fel senkit.undorító dolog szerintem, főleg hogy egyik baarátnőmet nagyon csúyán feltörték, és láttam a következményeket.
2010. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, most is épp az OTP bank honlapján csavargok és szerkeszgetem:)



Dehogy! Nagyon nagy szemétség... törtek már fel engem is:S Nagyon rossz érzés...

2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

06-23 22:45-es válaszoló!

Szabad kiváncsiságból érdeklődni,hogy milyen következményei voltak?Persze,csak ha meg akarod osztani!

2010. jún. 27. 14:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is szemétségnek tartom!Nekem még nem törtek fel semmit,és remélem soha nem is fogják!
2010. jún. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!