Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy pár napja valami nem...

Egy pár napja valami nem stimel a videokártyámal, miszerint a windows 10 általános microsot videokártyaként ismeri fel, a kártyám amugy a dedikált MSI HD 7850, mi lehet a baj vagy hiba?

Figyelt kérdés

Az egész pár napja kezdődőt , eccer csak játek közben elsőtétűlt a monitor , és onnan tól ha reseteltem nem töltödöt már be a windows és a hibaüzeneti elháritó menűvelsem tudtam visszaálítani olyan időpontra mikor még minden jó volt.

Ujra kellet telepitsem a win10 et de már onnantól nem látta a 7850 es kártyát a windowsban ahogy írtam általános microsot videokártyaként kezeli a dedikáltkártyát vagy is a 7850 et , és a kártyáról megy a monitor felé a ,kép dvi kábelen keresztül.

Ha a windows updaten vannak elérhető frissitések mint pl az ujabb verzios win10 a 1803as amiotta nem ismeri fel a kártyámat rendesen elsötétül a képernyő ha az amd oldalán legfrissebb drivert akkarom leszedni a kártyámhoz vagy ha az uj verzioszámu win10re akarok frissiteni elsőtétűlés a jelemző és kezdhetem ujra a win10 telepítését amit már sokszor eljátszot velem.

De hogyan tudhatnám ujra feléleszteni a kártyám hogy HD 7850 ként lassa a windows ?


2018. okt. 21. 01:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!