Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Invalid partition table" "No...

Kérdés feltevő kérdése:

"Invalid partition table" "No boot device found" hiba windows 10 bootolás előtt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Leszedtem a linuxos dualbootom,töröltem a linuxos partíciókat meg minden,de amikor beírnám a bootrec /fixboot parancsot azt írja,hogy az elem nem található,mindez legacy boot beállításon.Na mondom akkor megpróbálom uefi-n,ezen sem sikerült,access denied.

A dual bootnál eddig mindig legacy-val bootolt a gép,gond nélkül.



2018. okt. 22. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most szerintem az MBR-t is rendbe kell tenni, mert valszleg ott volt a Grub.
2018. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a bootrec /fixmbr-t már próbáltam amit sikeresen végre is hajtott,különösebb eredmény nélkül.
2018. okt. 22. 13:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam a próblémát,a megoldás az volt,hogy az 500MB-os partíciót aktiválni kellett.
2018. okt. 22. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor pont azt tetted, amit #1-es írt.
2018. okt. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!