Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Nem licencelt termék"-t ír...

"Nem licencelt termék"-t ír ki az office, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Diák vagyok, meg is van a diákprofilom, amit kellett csinálni, hogy ingyenesen használjam az Office termékeit. A legújabb van rajta, eddig nem is volt gond a használatával. Szeptember eleje óta használtam, tegnap is pont használtam excelt, reggeé viszont amikor folytattam volna az excelezést, azt írta ki, hogy nem licencelt termék. Nem engedi emiatt szerkeszteni a fájljaimat, és nem csak az excel, semmi sem működik. Mit lehetne csinálni?

2018. okt. 24. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, vagy használj LibreOffice-t.
2018. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fájl-office fiók-itt jelentkezz be a diák o365 fiókoddal
2018. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Be vagyok jelentkezve.

Hogyan kell újratelepíteni?

2018. okt. 24. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Na a "Z" generáció, akinek már a vérében van a digitális világ :D


Tessék kigugliztam neked:

[link]


Üdv,

egy "X" generációs

2018. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezt már megcsináltam, szeptember eleje óta használom a diákprofilomat, és ma reggel jött ez a probléma. Ellenőriztem a fiókot, az office azt írja, hogy használhatom az összes funkciót, mégsem engedik az alkalmazások.
2018. okt. 24. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit görcsölsz vele? Ahogy #1-es írta: használj Libre Office-t.
2018. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Indíts el egy Wordöt és lépj ki-be a Microsoft fiókoddal.

Ha nyitottál egy üres doksit, akkor utána a File menüben lesz egy olyan, hogy Account. Azon a lapon a neved alatt lesz egy "Sign out" hivatkozás.

2018. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Jelentkezz be a fiókba. Vagyis, mikor megnyitod a programot, jobbra fent a minimalizáló / bezáró ikonok mellett ott van a bejelentkezési lehetőség.
2018. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!