Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot érdemes...

Melyik laptopot érdemes megvenni? Sajnos nem értek ilyenhez egyáltalán, nekem ez kínai.

Figyelt kérdés

Lényeg hogy a Sims 4 ráférjen és ahhoz legalább 15 kiegészítő!

Linkelem:

[link]



Vagy: [link]


Sajnos karácsonyra nem kaphatok valami drága laptopot mert a mostanim elromlott, ezért az olcsobbrol kérek véleményt de ha nagyon rossz és nem fér rá a Sims4, akkor a drágább a másik választás..! (Nem nem kell kigunyolni hogy nincs pénzünk minosegire, egyszerűen nem akarom lehuzni apukam egy százezres laptopot) előre is köszönöm a rendes válaszokat!


2018. nov. 1. 19:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Sosem láttam még ilyen legalja laptopokat... Inkább vegyél egy minőségibb tabletet, mint egy ilyen hulladékot.
2018. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem alkalmas Simezére, ez egy dolog, hogy nem fér el, de még netezni is rossz egy ilyen lassú laptopon.
2018. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. az áruházas cuccok használatához elegendő, PC-s programokhoz szerintem baromira kevés. Bár nem tudom, még az Android telefonokba is beletuszkolnak az 50-60k árkategóriába 4GB RAM-ot, szóval a 2GB RAM eleve egy másik (talán RAM-igényesebb) op. rendszerhez szerintem szintén kevés, ahogy az az IGP is kérdéses, hogy jó lesz-e egyáltalán a böngészős videózáshoz. Ez borzalmas összeállítás összességében, ennyi pénzért régebbi használt cucc is jobban megérné.
2018. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy laptop esetében az lenne a legkisebb gond hogy ráférjen. De erre még rá se fér. az egy dolog, csak futtatnia is tudni kell.
2018. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed játssz androidon. Laptopot felejtsd el.
2018. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!