Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a számítógépemmel?

Mi lehet a baj a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Szeptember elején rakattam össze gépet a PCX-esekkel, eddig nagyon szuperül működött, ma amikor be akartam kapcsolni egyszerűen semmi. Hallom, hogy felbúg és zúg is mintha működne, de semmi kép. Még a Bios sem jön be.

Foggalmam sincs mi a baj, és nagyon el vagyok keseredve, mert szükségem lenne a gépre minél gyorsabban.



2018. nov. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le a számítógéped minden egyes komponensét, külön külön, hogy mikből áll.

A felbúgás/zúgás tartós, vagy csak 1-2 másodpercre zúg fel? Csipog esetleg? Alaplapi, de inkább táp problémának tűnik nekem. Lehet a PCX valami hulladékot javasolt, mert kevés volt az eladás belőle, sose szabad hardver eladókkal összerakni gépet.

2018. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Antec Vp500 táp

Fatal1ty z170 gaming itx/ac

Intel i7 6700

Asus gt1030 02g

Arctic freezer 33

a ram meg kingstone 2x8 az, hogy milyen most nem tudom megmondani

meg 2tb foggalmam sincs milyen hdd.

Annyi még hogy folyamatosan búg, mintha működne, de van h hirtelen nagyon durván elkezd búgni, ilyen amikor okés volt nem történt.

2018. nov. 13. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz...gondolom garis, küldd vissza, mert később erre hivatkozva fogod elveszíteni a garit. A legjobb, ha beviszed személyesen és kiveteted belőle a hdd-t és belerakod egy másik gépbe, amit esetleg kölcsön kérsz, ameddig ezt javítják. 1.-nek igaza van, nem szabad hardveresekkel összerakatni gépet. Általad megadott konfigot kell velük összerakatni.
2018. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A konfigot én állítottam össze. Csak összeszerelést kértem. Bocsánat, lehet, hogy homályosan fogalmaztam. Igen szerintem is az lesz, én biztos, hogy nem nyúlok hozzá, nem tartom magam "számítógépzseninek"
2018. nov. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!