Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha hosszan lenyomva tartok...

Ha hosszan lenyomva tartok egy billentyűt (bármelyiket), nem reagál. Hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Laptopom van és úgy rémlik, egyszer már csinált ilyet, de nem tudom, hogy oldottam meg. Lecsuktam a laptopot, aztán mikor kinyitottam, valami megváltozott. Játszani akartam és amikor bármelyik gombot hosszan nyomtam le, elsőre reagált, aztán megakadt és mintha lefagyott volna az egész gép, amíg lenyomva tartottam a billentyűt, nem mozdult semmi és még a hang is rezonált. Most játékon kívül is, mindenhol ezt csinálja. Aztán amikor elengedem a billentyűt, ha sokáig nyomtam, puttyan egyet és megy tovább minden. Megnéztem már, a beragadó billentyűknél minden szűrés ki van kapcsolva, mindig is ki volt.

Még valami: ha nagyon sokáig tartom lenyomva valamelyik gombot és elengedem, még a kép is elmegy egy pillanatra, aztán kiírja, hogy az illesztőszoftver nem válaszolt, majd helyreállt.



2018. nov. 18. 21:12
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen gondom.

Próbáld meg újra indítani.

Ha ez nem segít, akkor frissítsd a drivereket.

2018. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!