Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem telepít újabb...

Miért nem telepít újabb frissítést a 64 bites Windows 10-em?

Figyelt kérdés
A frissítések telepítése automatikusra van állítva és volt mindig is. Ahhoz nem nyúltam. De most több mint 1 hónapja nem telepítette azt. Miért nem? És hogyan tudnám megcsinálni, hogy mostantól újra telepítse már mindig magától?

2018. nov. 25. 08:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hát igen...a vége általában újrahúzás. Mire mindent végigzongorázol, 2x újrateszed a win-t.

Én rendszermentést szoktam csinálni, a legfrissebb állapotról az Aomei Backup prg-mal a D -re.

2019. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Újratenni semmiképp sem fogom. Az elmúlt 2 évben legalább 5× lett újra téve és most normálisan működik. Más?
2019. jan. 14. 18:53
 23/28 CspCsj ***** válasza:

Kézzel tudod telepíteni a 1809-es verziót: (Frissítési Segéddel)

[link]

Egy komplett rendszertelepítésnek felel meg, így nem pár percig fog tartani, és legalább 15-20GB szabad helyet is igényel.

Frissítő telepítés, így a telepített programok és felhasználói fájlok elvileg megmaradnak.


Vagy ha tudsz várni, akkor pár héten belülre ígérik a még újabb 1903H1 verzió megjelenését, - csak hogy ne kelljen megint egy hasonlóan nagy "frissítést" csinálni.

2019. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó!!! Inkább megvárom azt!
2019. máj. 13. 09:36
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel a hibakóddal volt bajom (0x80073712).

Megpróbáltam mindent, amit a neten találtam, de nem sikerült megoldani a problémát.

Az automatikus frissítés így nem is fog működni.

Én kézzel tettem fel a májusi frissítést. Ez megszüntette a hibát.

[link]

Itt rákattintasz a Frissítés gombra. A letöltött kis program segítségével teheted fel a májusi frissítést.

2019. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írtam privátban!
2019. aug. 4. 12:17
 27/28 anonim ***** válasza:

1903-as win 10-et raktam fel nálam a gépen olyan bugos volt, hogy vissza raktam a 1809-et.

Sűrün kékhalál, ssdt csak úgy írja, lelassúl elkezd szaggatni aztán valamilyen kékhalál üzenetett kapok. Elég sok gépen különféle hiba jöhet.

Amíg lehet maradj 1809-en.

2019. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ment privát utolsó!
2019. nov. 6. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!