Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg elmenni OKJ...

Mennyire éri meg elmenni OKJ képzésre ami számítógép szerelő és karbantartó? 5 féléves tanfolyam.

Figyelt kérdés
Utána pedig egy hálózatépítő karbantartóira is elmenni? Van rá még igény? Tapasztalat?
2018. nov. 26. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
5 év OKJ? Akkor már inkább csinálj diplomát!
2018. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elobbire nincs igeny, 5 felev meg nevetsegesen sok.

Inkabb csak az utobbit csinald.

2018. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elnéztem 3 félév a karbantartó szerelő és a másik is
2018. nov. 26. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha a cég, ami alkalmazni szeretne elvárja az ilyen jellegű képzést, akkor még csak-csak megértem.


Ha csak olyan képzést keresel, amivel el tudsz helyezkedni, akkor egyiket sem javaslom.


Ha az informatika üzemeltetői szakiránya érdekel, akkor javaslom a 54 481 06 számú Informatikai rendszerüzemeltető nevű képzést ("rendszergazda").

2018. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erre van kereslet. Esetleg egy fizetést tudsz mondani?
2018. nov. 26. 21:15
 6/9 A kérdező kommentje:
A programokban mint pl excel acces word pp stb-be nem vagyok jó és annyira nem is érdekel.
2018. nov. 26. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg más lehetőségeket tudsz ajánlani?
2018. nov. 26. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Az informatikában nem fogod megúszni a programok használatát. Még egy számítógépszerelőnél is elvárják az irodai programok kezelésének képességét. Egy távközlési szerelőnél is.


Azért javasoltam az informatikai rendszerüzemeltető képzést, mert az tágabb, nem annyira specifikus, több helyen el lehet vele helyezkedni, illetve vannak ráépülő gyártóspecifikus - Cisco, Mikrotik, Microsoft, Redhat,... - képzések.

2018. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. nov. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!