Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a Windows 10 frissités...

Ez a Windows 10 frissités miatt lehet és változások tőrténtek vagy valamit elálitottam a windowsban?

Figyelt kérdés

Az internet explorernél tapasztalom 2 napja kb de a firefoxnál is hogy ha mongyuk az explorerben megnyitók 2 nél tőbb oldalt akkor nem tudom az egér mutatóval megtekinteni az oldallapok állapotát mint korábban de a firefoxnál is ez a helyzet ha 2 lap van nyitva.

Ha csak 1 lapot nyitók meg vagy ha mongyuk a gépházat vagy m a vlc videolejátszot nyitom meg akkor betudok tekinteni a tálcáról egér mutatóval a böngészőbe , bármelyik alkalmazásba , de 2 lapnál már nem vagy tőbnél 3-4-5 , helyette egymás felett mutassa az oldalakat és csak a google logo jelzés van ott az oldalak címe de a betekintést már nem engedi egérmutatóval. Ez a frissítés miatt lehet ami kijőtt 2-3 napja a Windows 10 hez ? Vagy valamit elálithatam a windows ban ?


2018. dec. 2. 01:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!