Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség a RUST nevezetű...

Segítség a RUST nevezetű játékhoz? Bárki más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Megvettem a RUST játékot, de nagy bökkenőbe ütköztem. A számítógépem minden elvárásának megfelel, sőt ennél sokkal nagyobb gépigényű játékokat is simán elfuttattam rajtam. Viszont itt bármikor amikor belépek egy szerverre, nagyjából 30 percet kell várnom mire betölti. Érdeklődnék, hogy ez minden szerveren csak először van így, vagy minden játék előtt várhatok fél órát amíg betölt a map?


UI: Nagyon örülnék annak is, ha valaki tudna nekem valami jó, magyar szervert ajánlani!



2018. dec. 25. 12:36
 1/2 anonim válasza:
A játék grafikája más lett kell hozzá már egy erősebb vas. Nem írtad le mi van a gépedben nem tudunk nagyon segíteni. Ajánlom a gép ki tisztítását gondolom van pár kilo kok... akarom írni por benne. :DD
2019. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Helo! Nekem már szószerint 2 órája tölt a játék. 15:00 kor kezdtem el csatlakozni egy szerverre és még mindig tölt. Mit csináljak?
2019. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!